Selçuk Coşkuner

Selçuk Coşkuner

Selçuk Coşkuner

Kutal Mimarlık kurucu ortağı Selçuk Coşkuner, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olmuş; 25 yıllık kariyeri boyunca geniş bir yelpazede projelerde yer alarak, sektörde önemli tecrübeler kazanmıştır.
Coşkuner kariyeri boyunca endüstriyel tesis kaba işleri, medikal klinikler, oteller, iş merkezleri, banka genel müdürlükleri, toplamda 12.000 ünite konut projeleri, satış ofisi kompleksleri, sosyal tesis imalatları, çok sayıda villa ve mağaza projelerinde çalışmıştır. Bu projelerde kazandıkları tecrübeleri, titizlikle ve profesyonel bir anlayışla Kutal Mimarlık bünyesine işlemiştir.
2020 yılında kurulan Kutal Mimarlık, mimari plan ve proje çizimi, proje yönetimi, üç boyutlu modelleme, peyzaj, iç dekorasyon, tadilat, röleve restorasyon ve onarım, kentsel dönüşüm gibi kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Şirket hem yurtiçi hem de yurtdışında projeler yürüterek kurucularının vizyonunu global ölçekte yansıtmaktadır.
Selçuk Coşkuner’in kalite ve yeniliğe olan bağlılığı Kutal Mimarlık'ı sektörde önemli bir konuma getirmiş ve başarılı projelere imza arttırmıştır.