Erkan Köymen

Erkan Köymen

Erkan Köymen

Kutal Mimarlık kurucu ortağı Erkan Köymen, Sakarya Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü'nden mezun olmuş kariyeri boyunca geniş bir yelpazede projelerde yer alarak, sektörde önemli tecrübeler kazanmıştır.
Köymen, kariyeri boyunca endüstriyel tesis, oteller, iş merkezleri, sayısız konut projeleri, ofis kompleksleri, sosyal tesis imalatları, çok sayıda villa ve mağaza projelerinde çalışmıştır. Bu projelerde kazandıkları tecrübeleri, disiplinli çalışma, liderlik ve yenilikçi düşünme biçimiyle Kutal Mimarlık bünyesine işlemiştir.
2020 yılında kurulan Kutal Mimarlık, mimari plan ve proje çizimi, proje yönetimi, üç boyutlu modelleme, peyzaj, iç dekorasyon, tadilat, röleve restorasyon ve onarım, kentsel dönüşüm gibi kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Şirket hem yurtiçi hem de yurtdışında projeler yürüterek kurucularının vizyonunu global ölçekte yansıtmaktadır.
Kutal Mimarlık; Erkan Köymen’in işlevsellik ve estetiği birleştiren tasarım algısıyla projeler üretmeye devam ederken, müşteri beklentilerini karşılayıp aşan çalışmalarıyla sektörde öne çıkmaktadır.